Proste płatności SMS!

SMS Premium stanowi bardzo wygodny sposób dokonywania drobnych płatności. Jest to szczególnie popularna forma realizowania transakcji wśród użytkowników Internetu. Zaletą płatności SMS Premium jest ich prostota, szybkość realizacji, anonimowość użytkowników, brak ograniczeń czasowych, a także możliwość pełnej automatyzacji procesu sprzedaży.


Uruchom usługę

Usługi SMS Premium - SMS MT (subskrypcje)

SMS MT jest to wiadomość SMS, wysyłana do użytkownika na podstawie złożonego przez niego zamówienia usługi, zawierająca wybraną treść. Użytkownik za otrzymanie takiej wiadomości obciążany jest opłatą zgodną z cennikiem operatora właściwą dla danego numeru specjalnego.

Zasady działania - aby aktywować Usługę należy wysłać na wskazany numer specjalny wiadomość SMS o treści podanej w opisie serwisu. Wiadomość zawsze zaczyna się od słowa: START [nazwa serwisu].

Użytkownik, który dokona aktywacji Serwisu, jest jego uczestnikiem do momentu jego deaktywacji. Aby  deaktywować usługę, należy wysłać na wskazany numer specjalny wiadomość SMS o treści STOP [nazwa serwisu].

Wiadomości w ramach zamówionej usługi wysyłane są w określonych porach i o określonych częstotliwościach wyszczególnionych w regulaminie serwisu.

Oferta SMS MT (subskrypcja) dostępna jest dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Podział serwisów MT wg zastosowań:

subskrypcje kontentowe:
  • multimedialne
  • informacyjne
subskrypcje abonamentowe:
  • płatność za abonament w innej usłudze

Czas aktywacji nowego serwisu MT: ok. 3 tygodni (w zależności od operatora).

Limity wysyłek SMS:

Miesięczny limit uzależniony jest od rodzaju serwisu:

serwisy 18+
60 zł netto miesięcznie
serwisy ogólnodostępne
40 zł netto miesięcznie
 

Cashmobile.pl udostępnia dla Partnerów panel do zarządzania subskrypcjami MT. Jest to interfejs w technologii WebService, przez który Partner zarządza aktywowanymi serwisami.

Dostępne taryfy (netto):

serwisy ogólnodostępne

0,20 zł 0,30 zł 1,00 zł 2,00 zł 3,00 zł 4,00 zł 5,00 zł 6,00 zł 9,00 zł

serwisy 18+

0,30 zł 1,00 zł 2,00 zł 3,00 zł 4,00 zł 6,00 zł 7,00 zł 8,00 zł 9,00 zł