Proste płatności SMS!

SMS Premium stanowi bardzo wygodny sposób dokonywania drobnych płatności. Jest to szczególnie popularna forma realizowania transakcji wśród użytkowników Internetu. Zaletą płatności SMS Premium jest ich prostota, szybkość realizacji, anonimowość użytkowników, brak ograniczeń czasowych, a także możliwość pełnej automatyzacji procesu sprzedaży.


Uruchom usługę

Usługi SMS Premium - płatności SMS

SMS Kod - automatyczny

Kod generowany jest automatycznie przez system w chwili otrzymania wiadomości SMS. Każdy z kodów jest jednorazowego użytku. Używając tej formy kodów mamy pewność, że każdorazowe wygenerowanie i wysłanie kodu jest opłacone wiadomością SMS wysłaną na numer SMS Premium. Do uruchomienia tej usługi niezbędne jest wdrożenie odpowiedniej dla systemu strony WWW wtyczki do weryfikacji otrzymanego kodu. Ta usługa wykorzystywana jest przede wszystkim przez Partnerów, którzy nie dysponują rozbudowanym zapleczem technologicznym i kadrą informatyczną.

SMS Kod - pula

Usługa wykorzystywana przez Partnerów, którzy chcą we własnym zakresie zarządzać oraz kontrolować wykorzystywane kody. System generuje określoną pulę unikalnych kodów, którą przekazuje Partnerowi. Po swojej stronie we własnym zakresie Partner wdraża mechanizm sprawdzający poprawność wprowadzonego kodu z listą otrzymanych kodów (kontrola oraz zarządzanie leży po stronie Partnera). Pierwsza pula to 1000 unikalnych kodów SMS, następne wygenerowane pule zawierają 10000 unikalnych kodów SMS.

SMS Kod - własna pula

Usługa skierowana jest do Partnerów, którzy posiadają własną pulę kodów, którą chcą wykorzystywać w działaniu usługi Premium SMS. Dostarczona przez Partnera pula kodów zostaje wdrożona do systemu cashmobile.pl. Dalsze działanie usługi przebiega jak usługa SMS Kod Pula.

Chat SMS z obsługą zapewnioną przez cashmobile.pl

Usługa umożliwia prowadzenie wirtualnej rozmowy z uczestnikami via kanał SMS. Kierowana jest do właścicieli serwisów ezoterycznych i portali towarzyskich. Zapewniamy 24h obsługę przez profesjonalnie przygotowanych pracowników SMS Center.

Sonda SMS

Szybki i prosty sposób badania opinii określonych grup odbiorców. Usługa polega na przedstawieniu listy opcji odpowiedzi na zadane pytanie, spośród których użytkownik wybiera jedną (lub kilka). Przekazanie opinii następuje przez wysłanie wiadomości SMS o treści związanej z zadanym pytaniem/pytaniami - zgodnie z założeniami prowadzonej sondy.

Głosowania SMS

To najprostszy sposób zbierania głosów w czasie rzeczywistym. Każda wysłana w głosowaniu wiadomość SMS natychmiast zostaje odnotowana w statystykach zliczających liczbę oddanych głosów. Oddanie głosu następuje przez wysłanie wiadomości SMS o treści związanej z dokonanym wyborem - zgodnie z zasadami głosowania. Jedna wysłana wiadomość SMS jest równoznaczna z oddaniem jednego głosu.   

Konkursy i loterie SMS

Konkursy SMS to jedna z najbardziej skutecznych metod marketingu. Dzięki tej usłudze organizator konkursu podejmuje interakcje ze swoimi zarówno stałymi jak i nowymi Klientami i Kontrahentami. Do samodzielnego przeprowadzenia konkursu SMS dostępna jest mechanika konkursowa - ocenianie twórczości uczestników. Inne mechaniki konkursowe wymagają zastosowania dedykowanych rozwiązań technologicznych oraz weryfikacji pod kątem tzw. Ustawy Hazardowej czy założony mechanizm konkursu nie zawiera w założeniach czynnika losowego.

 

Loterie SMS muszą sprostać warunkom nałożonym przez tzw. Ustawę Hazardową w zakresie prowadzenia gier losowych, w tym loterii promocyjnych i audioteksowych. W związku z tym wszelkie rozwiązania dotyczące tej formy wykorzystania SMS Premium uzgadniane są indywidualnie.

Zapytania dotyczące konkursów i loterii SMS należy kierować na adres e-mali  bok@cashmobile.pl